میخواستم کسی را داشته باشم مانند خودم - سایت عاشقانه لاو کده


شما اینجا هستید : صفحه اصلی » جملات کوتاه » میخواستم کسی را داشته باشم مانند خودم
میخواستم کسی را داشته باشم مانند خودم

میخواستم کسی را داشته باشم مانند خودم ، که هر گاه از چیزی شادم ، حتی یک اتفاق کوچک مسخره ، که اگر به کسی بگویم مسخره ام میکند ، به او بگویم تا دیوانه وار با من بخندد بدون اینکه بترسم از مسخره شدن ، کسی راداشته باشم که هر گاه جایی دلم لرزید ، کسی را دوست داشتم به او بگویم بدون اینکه شماتتم کند ، مرا همراهی کند و باز هم دیوانه وار مثل من شروع کندبه تعریف های الکی از آن شخص و الکی الکی دل من را خوش کند و با من وارد رویا شود …وای که چقدررر خوب است داشتن همچین آدمی در زندگی ، که تو را بیشتر از خودت دوست داشته باشد ، جوری با هم راحت باشید که وقتی کنارتان است اصلا حتی به آینه هم نگاه نکنید که مبادا قیافه تان درهم باشد و او خوشش نیاید ،گفتم آینه ..آینه چیز مهمیست ، حداقل برای من که دخترکی هستم که حتی برای دختر کوچک همسایه هم خودم را می آرایم ، که مبادا جایی از من سخن بگوید و از شلختگی من حرف بزند ، بچه است دیگر …
گفتم آینه …
همان که خودم را در آن تماشا میکنم و چشمانم را میبندم و خود را از نگاه کسی دیگر تماشا میکنم که مبادا حرکاتم بد باشد که مبادا او ببیند و خوشش نیاید .. او ….
او …
ای واااای ، از بحث اصلی منحرف شدم ، داشتم از دوستم تعریف میکردم .. چرا فکرم رفت پیش او … او را ولش کن ،
رفیقم کجایی؟ داشتم راجع به تو صحبت میکردم ، شد آینه ، شد او … .

دوست من، میخواهم همیشه داشته باشمت …
.

بیا باهم کمی راجع به آینه حرف بزنیم
.
.
.
#الهه_زارع

1+

( 85 روز پيش )
ارسال شده:
انجمن سایت:
  • چهارشنبه, 29 شهریور 1396
  • fatimaw
  • بازدید : 79
  • 0 نظر
http://www.lovekade.com/?p=3011
لینک کوتاه مطلب:

نظرات این مطلب

نام

ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)

وبسایت

کد امنیتی *درباره سایت

لاو کده با موضوع : مطالب ، داستان ، رمان و... عاشقانه در تاریخ : 1395/4/1 با هدف ارائه بهترین و بروز ترین مطالب فعالیت خود را آغاز کرده... برای اشتراک گذاری مطالب و داستان و رمان و... خود عضو انجمن شده و مطالب خود را در لاو کده به اشتراک بگذارید.... در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد با کمال میل در خدمتیم... لاو کده در ستاد ساماندهی جمهوری اسلامی ایران ثبت شده و کلیه مطالب و فعالیت ها مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. » ادامه درباره ما... »
© کلیه حقوق این وبسایت متعلق به " سایت عاشقانه لاو کده " میباشد | طراح قالب : تمپ کده
با افتخار قدرت از : نت افراز